MediaMonkey

Müzik yönetme programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13.6 MB
  • Version 4.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Ventis Media Inc.
MediaMonkey müzik arşivcileri için gelişmiş bir müzik yöneticisi ve oynatıcısıdır. İçeriğindeki CD kopyalama, ses dosyası dönüştürücüsü ve CD/DVD yazıcı sayeside müziklerinizi dilediğinizde saklayabilir ve yedekleyebilir, CD'leri ve WMA, FLAC, MP3, OGG, A
MediaMonkey müzik arşivcileri için gelişmiş bir müzik yöneticisi ve oynatıcısıdır.

İçeriğindeki CD kopyalama, ses dosyası dönüştürücüsü ve CD/DVD yazıcı sayeside müziklerinizi dilediğinizde saklayabilir ve yedekleyebilir, CD'leri ve WMA, FLAC, MP3, OGG, APE, WAV, MPC formatlarındaki dosyaları katologlayabilirsiniz. 

Bilgisayarınızdaki müzik arşivlerini iPhone, iPod, MP3 çalar ve diğer taşınabilir ses aygıtları ile entegre edebilmektedir. Gelişmiş yapısı ile 50.000' den fazla şarkıyı tek seferde yönetebilir, müzik arşivlerinize dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. 

İndirme yöneticisi sayesinde web sitelerinden içerik indirebilme, AVI, MP4, WMV gibi bilinen video formatlarını destekleme ve video oynatabilme gibi özellikler de programın dikkat çeken diğer yönleri. 

Müzik arşivinizi düzenleyebileceğiniz, şarkı listeleri oluşturabileceğiniz, ses dosyalarının formatları arasında dönüşüm yapabileceğiniz, dinlediğiniz müzikleri CD' ye kaydedebileceğiniz ve daha pek çok ses işlemini yapabileceğiniz bu program bilgisayarınızda mutlaka yer almalı. 
MediaMonkey indir
DİĞER SÜRÜMLER