MediaMonkey

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.69 MB
  • Version 1.3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Ventis Media, Inc.
MediaMonkey uygulaması, büyük müzik kütüphanelerinde gezinebilmenizi sağlar.

Birden çok öz nitelik desteği sunan MediaMonkey uygulaması; müzik koleksiyonları arasında gezinmenizi, bu koleksiyonları yönetmenizi ve aynı zamanda senkronize etmenizi sağlamaktadır. Dosya bilgileri, notlar, şarkı sözleri veya oynatma geçmişi gibi dilediğiniz her bilgiye kolayca ulaşabileceğiniz MediaMonkey uygulaması diğer müzik çalar uygulamalarından çok farklı bir yapıya sahiptir.

Cihazınız tarafından desteklenen her türlü içeriği kolayca oynatabileceğiniz bu uygulamada klasörler arasında rahatlıkla gezinebilirsiniz. Uyku zamanlayıcısı da bulunan MediaMonkey uygulamasında pek çok ekolayzır da yer almaktadır.

Yüksek kalitedeki görüntü ve ses efektleri ile kullanıcılarına sunulan bu uygulamada ana ekran ve kilit ekranı için geçerli widgetler de ayarlayabilirsiniz. Tekli ve çoklu dosyaların özelliklerini de düzenleyebileceğiniz bu uygulamada birden fazla dosyayı da yönetebilirsiniz.

Sizde MediaMonkey uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, dilediğiniz müzik koleksiyonu arasında doyasıya gezinin!

MediaMonkey indir
DİĞER SÜRÜMLER